Natura

Gabinet kosmetyczny Kraków

Zielarnia Day SPA Kraków to wyjątkowe, holistyczne miejsce z duszą. Otwieramy się na nowe rozumienie salonu SPA. Nasz gabinet kosmetyczny Kraków oferuje wyłącznie naturalne kosmetyki zrobione w 100% z ziół i roślin oraz profesjonalną kosmetyczną diagnozę stanu Twojego skóry. Nasze kosmetyczki Kraków to wyspecjalizowana kadra pasjonatek urody i piękna. Dzięki nim zadbasz o swoją pielęgnację na najwyższym poziomie oraz dowiesz się jak kontynuować zabiegi domowymi sposobami.

Każdy nasz zabieg na ciało oraz zabieg na twarz dla kobiet Kraków są niepowtarzalne - kosmetyki oraz techniki przeprowadzania dobieramy i personalizujemy na bieżąco przy klientce. Wykonujemy wyłącznie terapie manualne i nie stosujemy zabiegów aparaturowych. Wierzymy w życie zgodne z naturą – cechuje nas pasja, zamiłowanie oraz doświadczenie. 

Natura

Bez aparaturowe zabiegi kosmetyczne

Bez aparaturowe zabiegi kosmetyczne to zdecydowanie coś co nas wyróżnia. Nie stosujemy żadnych inwazyjnych metod, aby poprawić kondycję Twojej skóry oraz pozbyć się niedoskonałości, z którymi się zmagasz. Gwarantujemy sukces naszych zabiegów w takim samym stopniu jak połączenie z aparaturą - nasze doświadczenie oraz kosmetyczki i fizjoterapeutki Kraków, które tworzą nasze Day SPA Kraków dzielą się niezwykłą wiedzą i umiejętnościami z naszymi klientkami, personalizują kosmetyki - wyłącznie luksusowe i polskie firmy kosmetyczne bazujące na naturalnych ziołach. 

Dobro klienta, jego komfort oraz poczucie bezpieczeństwa stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystkie zabiegi oraz masaże przeprowadzamy nieśpiesznie, z wyjątkowym wyczuciem i emocjami, skupiamy się na każdym centymetrze ciała, staramy się pobudzić każdy nerw do działania.

Natura

Holistyczne podejście połączone z relaksem

Holistyka jest naszą pasją. Nasze podejście do każdego klienta polega na szerszym aspekcie dbania o jego zdrowie fizyczne i psychiczne. Podczas zabiegów na ciało dla kobiet i masaży Kraków docieramy do duszy klienta, szukamy przyczyn jego problemów oraz staramy się je rozwiązać. Zła kondycja psychiczna z łatwością przekłada się na zdrowotne problemy fizyczne. Pragniemy przywrócić równowagę do jego życia oraz oczyścić go mentalnie. Skupiamy się na całości – ciało, emocje oraz dusza to dla nas jedność.

W naszym Day SPA Kraków przeprowadzamy bilans Twojego życia i zdrowia. Przywrócimy do niego harmonię oraz dobrą energię, dobierzemy odpowiednie masaże, zabiegi oraz ziołowe kosmetyki. Cenimy sobie wpływ wody na zdrowie człowieka, oraz naturalne kosmetyki i ziołową terapię. Uświadamiamy, jak ważne jest zdrowie odżywianie, unikanie stresu, uprawianie sportu oraz akceptowanie samego siebie.