Natura

Masaże Kraków

Wyjątkowa manualna terapia zmysłów i ciała

Zielarnia DaySPA w Krakowie jest pierwszym holistycznym salonem dziennego SPA w Krakowie, który stawia na człowieka oraz naturę. Pracują dla Was najlepsze masażystki, które traktują swoją pracę jako pasję. Wykonują masaże emocjonalnie, przykładają do klienta pełną uwagę, skupiają się na nim i prowadzą jego dobrą energię. Ich umiejętności są doskonale dopasowane do oczekiwań i potrzeb każdego gościa. Każdy zabieg, masaż oraz kosmetyk dobieramy indywidualnie. Cenimy sobie dobro człowieka, przeprowadzamy dogłębny wywiad z każdym klientem i proponujemy mu najlepsze rozwiązanie.

Masaże Kraków w Zielarni DaySPA oddziałują zarówno na ciało jak i umysł. Poprawiają kondycję i metabolizm, pomagają w problemach ze snem, polepszają fizyczną kondycję, wspomagają leczenie bóli mięśni i kręgosłupa, niwelują wiele niedoskonałości. Przede wszystkim jednak pozwalają na wytchnienie mentalne - wprowadzają w relaks, koją nerwy, uspokajają. Masaż traktowany jest jako prywatna chwila dla siebie, swojego zdrowia i odprężenia. Masaże Kraków, które proponujemy w naszej ofercie zawierają wszystkie techniki masaży, są wyjątkowe i naturalne. Ich tępo wykonywania jest dopasowane do potrzeb klienta.

Przeprowadzamy zdecydowanie najbardziej relaksujące masaże w Krakowie. Nasza oferta zawiera masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż leczniczy oraz wyjątkowy masaż antystresowy. Zapraszamy również na personalizowanie masaże dla kobiet w ciąży. Są naturalne, bazujące na kulturze dawnych Słowian, aromatyczne, zbliżające do natury i wykonywane tylko z użyciem 100% naturalnych kosmetyków.