Natura

Masaż Kraków

Manualna lecznicza terapia, relaks całego ciała i pełnia odprężenia

Masaże w Zielarni DaySPA przeprowadzane są w ściśle holistycznej atmosferze. Terapeuci docierają do duszy klienta, skupiają się na naturalnych procesach masażu. Te kilkanaście minut w gabinecie Zielarni DaySPA zapewnia równowagę utrzymaną na wszystkich poziomach życia. Podczas masażu używane są olejki ze swoistą odżywczą pielęgnacją skóry, zrobione tylko z naturalnych składników roślinnych oraz ziołowych. Bazujemy na naturze i jej leczniczych właściwościach. Odpowiednio selekcjonujemy zioła, dobieramy mieszanki i indywidualnie podchodzimy do klienta. Ich zapach wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Nasi pracownicy udzielą rad na temat pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia.

Oferujemy: masaż relaksacyjny; masaż klasyczny; masaż leczniczy; masaż dla kobiet w ciąży; masaż kamieniami; masaż antystresowy. Każdy z nich jest spersonalizowany i wykonywany różnymi technikami z rożną intensywnością – dopasowujemy się wyłącznie do Twoich oczekiwań.

W naszych gabinetach utrzymana jest naturalna atmosfera. W połączeniu z ziołową inhalacją oraz aurą sauny w gabinecie masaż Kraków przynosi totalne ukojenie. Jesteśmy jedynym takim SPA w Krakowie. Holizm to nasz styl przewodni. Połączony z naturalną pielęgnacją ziołową daje niesamowite efekty. Masaże Kraków oraz zabiegi przeprowadzane są w duchu kultury słowiańskiej – wprowadzamy w sferę życia równowagę, spokój i harmonię. Ich działanie wpływa dobrze na zmęczenie, złe emocje, bóle fizyczne.