Natura

Day SPA Kraków

Dzienne SPA w Krakowie, przeznaczone na kosmetykę kobiet

Zielarnia DaySPA to wyjątkowe dzienne SPA Kraków zlokalizowane w samym sercu miasta. Nasze Day SPA Kraków jest tworzone i prowadzone wyłącznie z myślą o naturalnej pielęgnacji. Day SPA oferuje holistyczne zabiegi pielęgnacyjne oraz masaże, które w kulturze słowiańskiej łączą w sobie elementy termoterapii, akupresury i aromaterapii. Dbamy o potrzeby każdego klienta, tworzymy najlepsze SPA Kraków.

Masaże wykonywane są przez wykwalifikowane, godne zaufania terapeutki, które odpowiednio dobierają technikę oraz tępo i intensywność. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Kosmetyczki dobierają dla niego odpowiednie w 100% naturalne kosmetyki oraz poświęcają tyle czasu, aby dać klientom poczucie komfortu i wygody. Każdy zabieg jest robiony w intymnym wyposażonym gabinecie, w którym temperatura wynosi 40 stopni, a wilgotność utrzymywana jest na poziomie 30% - sprzyja to parzeniu naturalnych ziół, które są podstawą każdego zabiegu w naszym Day SPA Kraków. Pozwala to przekształcić każde pomieszczenie w ziołową saunę.

Holistyczne elementy takie jak, odpowiednie łóżko do masażu zrobione z naturalnej owsianej słomy z mieszanką ziół, czy drewniane i marmurowe ściany pozwalają poczuć się każdemu klientowi naturalnie i słowiańsko. Zielarnia DaySPA - jedyne takie miejsce na masaż w Krakowie – miejsce, w którym liczy się natura – personalizowanie kosmetyki., manualne terapie twarzy oraz ciała, doświadczone masażystki i kosmetyczki.