Natura

Holistic and Natural

Ziołowe SPA w Krakowie

Natura

Salon kosmetyczny Kraków - Zielarnia Day SPA

Zielarnia DaySPA to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o kobietach, ich zdrowiu, pielęgnacji i potrzebach. Przywracamy równowagę i harmonię do życia, dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientek, wpływamy na ich psychiczne oraz fizyczne zdrowie. Żyjemy zgodnie z naturą - wierzymy w zbawienny wpływ pary wodnej oraz sauny na oczyszczenie całego organizmu, praktykujemy ziołową aromaterapię, personalizujemy naturalne kosmetyki poprzez kosmetyczną diagnozę skóry oraz korzystamy wyłącznie z leczniczych technik manualnych - nie korzystamy z żadnej aparatury. Suszone zioła oraz luksusowe firmy to dla nas priorytet. Oczyszczamy twarz i ciało, nawilżamy, wykonujemy autorskie masaże w Krakowie. Cały pobyt w naszym salonie kosmetycznym Day SPA Kraków jest dobroczynną kąpielą zmysłów.

Natura

OFERTA

Natura Natura
MASAŻE >

Masaże dla kobiet w Krakowie - relaksacyjne, lecznicze, antystresowe i klasyczne.

Stosowane przez nas techniki masażu dobroczynnie wpływają na całość.

Natura Natura
CIAŁO >

Autorskie zabiegi na ciało z wykorzystaniem spersonalizowanych luksusowych kosmetyków.

Aspekt pielęgnacyjny oraz relaksacyjny w każdym zabiegu.

Natura Natura
TWARZ >

Personalizowane, naturalne oraz luksusowe zabiegi na twarz dla kobiet Kraków.

Odpowiedni dobór wyjątkowych kosmetyków połączony z masażem twarzy.

Natura Natura
STREFA RELAKSU >

Wytchnienie dla ciała i duszy połączone z naturalną pielęgnacją.

Połączenie naturalnego relaksu z poprawą kondycji fizycznej i psychicznej.

Natura

Potęga relaksu
dedykowana człowiekowi.

Natura

Harmonia

W naszym luksusowym i naturalnym Day SPA Kraków pomożemy Ci odzyskać harmonię i równowagę w Twoim życiu. Poprawimy stan Twojej skóry i pomożemy Ci się zrelaksować.

Natura

Holistyka

Człowieka traktujemy jako jedność. Pielęgnację ciała i twarzy naszych klientek oraz masaże dla kobiet Kraków przeprowadzamy zgodnie z holistycznym podejściem do życia. 

Natura

Aromaterapia

W każdym gabinecie praktykujemy leczniczą ziołową aromaterapię. Wpływa dobroczynnie na cały organizm naszego klienta i pomaga się zrelaksować.

Natura

Masaże

Autorskie masaże w naszym salonie kosmetycznym Day SPA Kraków wykorzystują indywidualnie dobrane techniki masaży oraz doskonale wpływają na fizyczne i psychiczne dolegliwości.

Natura

AKTUALNOŚCI

< Previous > Next

Czym jest dla Ciebie relaks? Masażem połączonym z aromaterapią? Wizytą u kosmetyczki? A może w salonie spa? Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz zaopiekować się sobą, zrelaksować się i wyciszyć. Z miłości do ziół i naturalnych sposobów pielęgnacji ciała i twarzy powstała Zielarnia Day Spa - wyjątkowy salon kosmetyczny w Krakowie, w którym dzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, wiedzą i pasją...